Masáž z cedrového dřeva a pomeranče

Unikátní kombinace 3 druhů masáží…

Masáž nohou, havajská masáž lomi-lomi a dokonalá masáž hlavy…

Vonný olej z cedrového dřeva byl dobře znám již ve starověku, používali ho staří Sumeřané, Tibeťané a Egypťané. Je to především díky jeho multifunkčnosti – cedrový esenciální olej využijete v péči o pleť, při domácí léčbě, k navození psychické pohody. Masáž využívá antistresový pomerančový olej.

Lze ho použít na velké množství kožních problémů, jelikož je antiseptický a astringentní. Velmi dobrých výsledků dosáhne cedrový olej při léčbě akné. Je také obzvlášť účinným lipolytikem a lymfotonikem, což znamená, že pomáhá štěpit v organismu tuky a podporuje proudění lymfy. Toto se samozřejmě předurčuje jako skvělý prostředek k boji proti celulitidě a otokům. Pomerančový olej dodá pokožce vitamíny a posiluje imunitu.

Masáž je rozdělena do 3 částí. První částí je důkladná masáž celých nohou od plosek přes lýtka až po stehna. Masáž cedrovým olejem má silné anticelulitidní účinky blahodárně působí proti otokům.

Druhým krokem masáže je havajská masáž lomi-lomi zad, kdy se masérka věnuje problematickým partiím jako je krční páteř,ramena, mezilopatková oblast zad, hrudní a bederní páteř. Havajská masáž lomi-lomi je typická havajská masáž, která využívá předloktí. Masáž lomi lomi spočívá v dlouhých táhlých rytmických pohybech předloktím a díky tomu maximálně uvolňuje zatuhlé svalstvo.

Třetím krokem masáže je masáž hlavy a masáž obličeje. Již staří  Sumeřané a Egypťané prováděli masáže hlavy. Na hlavě je nespočet důležitých bodů, které ovlivňují celkovou psychickou rovnováhu a zbavují nás negativních myšlenek. Aby byla masáž maximálně relaxační je použit pomerančový olej, který přispívá k celkové harmonii.

Délka masáže: 60 minut

koupit online za 1899 Kč

Unikátní kombinovaná masáž tří druhů masáží.

Máte zájem o tuto masáž?!

Neváhejte a rezervujte se ještě dnes.

KONTAKT

Vážení klienti Salonu Elite, pro lepší kvalitu poskytovaných služeb bychom Vás chtěli požádat, abyste se objednávali minimálně 10 dní předem a na rezervované masáže chodili vždy s předstihem maximálně 5 minut. Není nutné docházet dříve!

Děkujeme, s láskou  Salon Elite

Probíhá odesílání...

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Odeslání bylo úspěšné.

... chcete zasílat novinky? Zanechte svůj email.

Informace o zpracováním osobních údajů.

Probíhá odesílání...

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Odeslání bylo úspěšné.

Sledujte nás na sociálních sítích.

A už Vám neunikne žádná naše akční nabídka!

 

Luxusní asijské a thajské masáže v centru Prahy.

Profesionální služby, individuální přístup a maximální spokojenost všech zákazníků je pro nás prioritou!

Kontaktní Informace

Salon Elite thajské masáže Praha

Vodičkova 1935/38 - 4. patro

Praha 1, 110 00

+420 775 208 111

Po - Ne 10:00 - 21:00

Přijímáme platby:

Platba kartou Diners
Platba kartou JCB
Platba kartou Maestro
Platba kartou MasterCard
Platba kartou Visa
Platba PayPal

© Copyright 2020. All Rights Reserved. By Salon Elite.

Created by JS Production.