Detoxikační a hubnoucí masáž z Aloe Vera a Ananasu

Vyznáváte zdravý životní styl? Chcete se zbavit přebytečné vody,  podkožního tuku,  a nastartovat metabolismus? Nebo chcete jen pročistit orgamismus od toxinů? Nebo si dopřát luxusní osvěžující relaxaci po náročném dni? Pak je tato masáž pro Vás ta pravá......

 

Aloe Vera - podporuje imunitní systém a detoxikuje naše tělo. Aloe Vera obsahuje celou řadu antioxidantů. Pro svoje čistící účinky se výborně hodí k detoxikaci organismu. Komplex účinných látek, podporuje bílé krvinky k množení, větší aktivitě a vyšší produkci protilátek i protizánětlivé látky. Hydratační, detoxikační a proticelulitidní účinky Aloe Vera působí na pleť celého těla přímo jako elixír mládí, proto se užívání doporučuje také jako podpora při redukčních dietách.

Ananas obsahuje vitaminy, šestnáct minerálních látek a stopových prvků. Jedno z nejlepších přírodních léčiv však z něho činí mimořádně vysoký obsah bromelinu. Bromelin je enzym, který napomáhá hubnutí a bojuje proti ceulitidě. Vědecké výzkumy potvrdily, že ananas odbourává celulitidu, a jestliže se aplikuje přímo na pokožku, redukuje podkožní tuk. Dále je to silná protizánětlivá látka, která dokáže zmírnit bolest, otoky a podporuje hojení ran.

 

Masáž začíná ananasovým peelingem celé zadní strany těla. Po prokrvení a očištění pokožky masérka připraví extrakt z ananasu a 100 % gelu Aloe Vera a provádí jemnou relaxační celotělovu masáž zadní strany těla. Tělo výborně absorbuje veškeré látky díky předchozímu peelingu a začíná proces detoxikace. Poté se masérka věnuje přední straně těla, na  Vaše přání si můžete dopřát peeling  přední strany těla nebo se jen nechat hýčkat luxusní hydratační masáží z ananasu a Aloe Vera.

Masáž je také dobrá na suchou a citlivou pokožku a po sluncem zmoženou pokožku.

Máte zájem o tuto masáž?!

Neváhejte a rezervujte se ještě dnes.

KONTAKT

Vážení klienti Salonu Elite, pro lepší kvalitu poskytovaných služeb bychom Vás chtěli požádat, abyste se objednávali minimálně 10 dní předem a na rezervované masáže chodili vždy s předstihem maximálně 5 minut. Není nutné docházet dříve!

Děkujeme, s láskou  Salon Elite

Probíhá odesílání...

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Odeslání bylo úspěšné.

... chcete zasílat novinky? Zanechte svůj email.

Informace o zpracováním osobních údajů.

Probíhá odesílání...

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Odeslání bylo úspěšné.

Sledujte nás na sociálních sítích.

A už Vám neunikne žádná naše akční nabídka!

 

Luxusní asijské a thajské masáže v centru Prahy.

Profesionální služby, individuální přístup a maximální spokojenost všech zákazníků je pro nás prioritou!

Kontaktní Informace

Salon Elite thajské masáže Praha

Vodičkova 1935/38 - 4. patro

Praha 1, 110 00

+420 775 208 111

Po - Ne 10:00 - 21:00

Přijímáme platby:

Platba kartou Diners
Platba kartou JCB
Platba kartou Maestro
Platba kartou MasterCard
Platba kartou Visa
Platba PayPal

© Copyright 2020. All Rights Reserved. By Salon Elite.

Created by JS Production.